Наталія Ребрик: "У вітчизняному літературознавстві неповнота історії української літератури видається часом за неповноту українського літературного процесу"
"Література, стояча понад партіями, – се тільки ваш сон, се ваша фантазія, але на ділі такої літератури не було ніколи", – спростовував у статті "Література, її завдання і найважніші ціхи" фальшиві догмати лібералів-сучасників Іван Франко. Ця каменярська теза, може, найбільше стосується літератури народовецтва і чину на українському Підкарпатті в першій половині XX століття – літератури, так тісно переплетеної з політикою, що часом здається, ніби вони нероздільні. У цьому своєрідному симбіозі полягає одночасно і значущість, і причина багаторічного замовчування цілої плеяди закарпатоукраїнських письменників зазначеного періоду. Якраз цей літературний пласт і став об' єктом і предметом уваги ужгородської дослідниці Наталії Ребрик.
Видавництво пропонує:
- повний спектр поліграфічних послуг
- офсетний кольоровий друк
- коректура та редакторська правка
- друк листівок, запрошень, візиток
- виготовлення брошур, методичнок, посібників
- сайт видавництва «Ґражда»
вівторок, 1 квітня 2008 р.
У вітчизняному літературознавстві неповнота історії української літератури видається часом за неповноту українського літературного процесу
Опубліковано
Андрій Ребрик
о
05:16
Теґи: Гражда, Закарпаття, історія, Книги, критика, література, монографія
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар